Witamy na stronie internetowej największej sieci perukarskiej w Polsce

rokoko centralaZapoznaj się z ofertą sklepów i naszych salonów

Rokoko Katowice jest największą firmą perukarską w Polsce, która to oferuje swoim klientom systemy uzupełnień włosów oraz peruki wykonane z najwyższej jakości włókien – zarówno naturalnych jak i syntetycznych. Oddziały firmy znaleźć można w dużych miastach, w tym – w Warszawie, Krakowie, Katowicach, Bydgoszczy, Poznaniu, Gdańsku, Wrocławiu, Białystok. Co ważne, Rokoko nie zajmuje się wyłącznie sprzedażą gotowych produktów, ale także ich dostosowywaniem do potrzeb konsumentów. Oznacza to, że osoby o specyficznych preferencjach odnośnie walorów użytkowych lub estetycznych peruk mogą nabyć produkty idealnie spersonalizowane oraz niedostępne nigdzie indziej.
W branży firma zdobyła popularność także dzięki szerokiemu asortymentowi systemów dedykowanych pacjentom zmagającym się z chorobami nowotworowymi oraz problemami zdrowotnymi powodującym nadmierne wypadanie włosów czy łysienie.

Peruki Katowice – szeroki asortyment ekskluzywnych peruk

Mamy przyjemność poinformować, że w ostatniej dekadzie peruki oraz systemy uzupełnień w końcu przestały być tematem tabu, a osoby je noszące nie muszą zmagać się ze społecznym ostracyzmem. Jest to zasługa o wiele większej świadomości, a także kampanii promujących rzeczone produkty jako idealny środek wspomagający leczenie oraz powrót do pełni sił psychofizycznych po przebytym zabiegu onkologicznym lub innym inwazyjnym zabiegu medycznym. Warto bowiem nadmienić, że peruka nie tylko pozwala zakryć miejsca wyniszczone chemioterapią lub dotknięte łysieniem, ale także umożliwia poprawę samopoczucia osoby noszącej. W końcu może ona poczuć się dobrze w swoim ciele i spojrzeć w lustro z dumą, podziwiając swój fantastyczny wygląd oraz burzę włosów na głowie. Nasza firma jest w stanie zapewnić Państwu doskonałą obsługę oraz najwyższej jakości produkty. Przez 20 lat naszej działalności gromadziliśmy doświadczenia, które teraz z powodzeniem wykorzystujemy przygotowując dla Państwa produkty idealnie dostosowane do Państwa oczekiwań i preferencji. Nie ma mowy o wykonywanych na szybko, zaskakująco tanich produktach nieznanych marek. Współpracując z nami mogą Państwo mieć pewność, że otrzymają Państwo system wykonany ze sprawdzonych i przetestowanych naukowo materiałów oraz charakteryzujący się ponadprzeciętną żywotnością.

Peruki Sklep – peruki dostępne w Katowicach

Nadmieniony w ostatnim paragrafie Katowicki oddział mieszczący się przy placu Rostka 3 poszczycić się może najkrótszą historią, jednakże już zdążył przyciągnąć w swoje progi ogrom klientów. Duże zainteresowanie naszymi produktami oraz usługami łączy się w tym przypadku także z łatwością dojazdu do salonu – zarówno samochodem jak i przy wykorzystaniu łatwo dostępnej komunikacji miejskiej.
Dzięki wieloletniej obecności na rynku, jesteśmy w pełni zaznajomieni z potrzebami i oczekiwaniami klientów z różnych środowisk, zmagających się z różnorodnymi problemami zdrowotnymi. Zaowocowało to przygotowaniem asortymentu uniwersalnego, w którym dosłownie każdy znajdzie coś dla siebie. Nie stanowi dla nas także jakiegokolwiek problemu zamówienie towarów obecnie niedostępnych w naszej ofercie, a więc jeżeli potrzebują Państwo jakiegokolwiek produktu związanego z pielęgnacją i konserwacją peruk – prosimy o kontakt telefoniczny lub bezpośredni, z pewnością będziemy w stanie pomóc!
Dla nas klient zawsze jest w centrum zainteresowania. Doskonale wiemy przez co przechodzą osoby cierpiące na poważne problemy zdrowotne skutkujące wypadaniem i przerzedzaniem się włosów. Naszym zadaniem, celem i prawdziwą pasją jest niesienie Państwu pomocy w tym trudnym okresie oraz sprawienie, że odzyskają Państwo pełnię pewności siebie. Jest to możliwe dzięki doskonałej jakości perukom i systemom uzupełnień przygotowywanym od początku do końca zgodnie z Państwa wytycznymi. Dzięki temu będą Państwo mogli mieć pewność, że produkt finalny będzie pasował jak ulał i wywoła szeroki, szczery uśmiech na twarzy!

Co wyróżnia Salon Peruk Katowice przy ulicy placu Rostka 3

Nasze usługi to gwarancja stuprocentowej satysfakcji oraz największego wyboru produktów związanych z perukami i systemami zagęszczeń na rodzimym rynku. Warto w tym miejscu wspomnieć, że nasz asortyment obejmuje nie tylko dziesiątki – jeżeli nie setki – stylów produktów nadmienionych powyżej, ale także akcesoria do stylizacji, pielęgnacji i modelowania, wśród których wyróżnić można chociażby dopinki czy turbany. Oferta stale poszerzana jest także o najwyższej klasy kosmetyki i środki medyczne, a więc mogą Państwo mieć pewność, że po nabyciu od nas peruki będą Państwo w stanie dokupić do niej wszelkie niezbędne dodatki!

Cechy wyróżniające sklep peruk Rokoko 

Wyśmienita lokalizacja – oddział firmy w Katowicach mieści się przy placu Rostka 3, dzięki czemu bez trudności Państwo do niego dotrą, zarówno pieszo, samochodem, jak też komunikacją miejską.
Wieloletnie doświadczenie – obecność w branży od ponad dwudziestu lat pozwoliła nam wypracować skuteczne metody obsługi klienta, poszerzyć asortyment oraz zadbać o odpowiedni klimat, dzięki któremu każda osoba odwiedzająca nasz salon może odprężyć się, poczuć się w pełni bezpiecznie i opowiedzieć naszym przedstawicielom o swoich potrzebach. Dla naszych ekspertów nie ma zadań niemożliwych do wykonania. Z przyjemnością przygotują oni produkty dla kobiet, mężczyzn, dzieci oraz osób starszych!
Najlepsze produkty na rynku – nasza oferta obejmuje wyłącznie sprawdzone, przetestowane oraz charakteryzujące się wysoką wytrzymałością peruki, które spełnią wszelkie Państwa oczekiwania oraz sprawią, że noszenie systemu nie będzie przykrą koniecznością, a wysoce przyjemnym doświadczeniem.
Ogromny wybór – z dumą informujemy, że nasze portfolio to aż 5 tysięcy wzorów, kolorów i stylów peruk oraz systemów uzupełnień. Jesteśmy wręcz przekonani, że nawet najbardziej wybredny klient zdoła znaleźć w naszym asortymencie coś dla siebie!
Szeroki wybór akcesoriów – poszukują Państwo topowych kosmetyków pielęgnacyjnych lub akcesoriów, dzięki którym Państwa peruka stanie się jeszcze bardziej gustowna? Nic prostszego, wystarczy odwiedzić nasz sklep i zapytać o produkty dodatkowe. Nasi pracownicy z przyjemnością polecą Państwu najpopularniejsze oraz najskuteczniejsze środki do pielęgnacji i najlepiej dopasowane do specyfiki systemu dodatki.
Prawdziwa pasja – wszelkie kwestie stricte związane z perukami to dla nas prawdziwa pasja, którą pogłębiamy z każdym kolejnym dniem. Pragniemy się jej poświęcić w pełni i posiąść jak największą wiedzę w rzeczonej dziedzinie, dzięki czemu będziemy mogli Państwu świadczyć usługi na jeszcze wyższym poziomie.
Profesjonalizm na każdym kroku – pozostajemy do Państwa dyspozycji także w sytuacji, gdy potrzebują Państwo usług doradczych. Doskonale wiemy, że niejednokrotnie nabycie peruki poprzedza długotrwały okres konsultacji. Są one jak najbardziej potrzebne, bowiem to właśnie dzięki nim mogą Państwo określić, czego tak naprawdę potrzebujecie.
Transport na najwyższym poziomie – nabyte peruki, systemy i akcesoria możemy dostarczyć pod podany przez Państwa adres korzystając z usług firm kurierskich oraz Poczty Polskiej.